2020-2021 AKADEMİK MEZUNİYET TÖREN TARİHLERİ

-TÖRENE KATILACAK OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU-

  • -Aşağıda belirtilen Diploma Töreni tarih ve saatleri, öğrenci katılım sayısı ve sağlık tedbirleri göz önünde bulundurularak  belirlenmiştir.
  • -Törene cübbe ve düzgün bir kıyafet ile katılmak zorunludur.  Mezunlar kep ve cübbelerini, 21 Haziran 2021 tarihinden itibaren  50,00 TL’lik ücret karşılığında ve öğrenci kimliği ile birlikte, 10:00-12:00 ve 13:00-16:00 saatleri arasında, İncek Kampüs Öğrenci İşleri Müdürlüğü’nden alabileceklerdir. Bu tarihlerde cübbesini almayanlar törene katılamayacaktır.
  • -Sizin ve törene katılacağını bildirdiğiniz yakınlarınızın bu forma işlenmesi gereken süresiz HES Kodları, hem tören öncesinde hem de kampüs girişinde kontrol edilecek olup, sorgu sonucu RİSKLİ olanlar ve yakınları törene alınamayacaktır.   
  • -Her bir mezunumuz Törene en fazla 4 misafir davet edebilir. Bu kurala sizlerin ve yakınlarınızın anlayışla ve dikkatle uymanız beklenecektir. 
  • -Sağlık tedbirleri nedeniyle tören provası yapılamayacağından CÜBBE ALAN MEZUNLARIMIZA kendileri için Tören alanında ayrılan koltuk numarası web sayfamızda 02 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanacak olup, nizamiyede yapılacak HES Kodu Sorgulama sürelerini de dikkate alarak, tören başlangıcında yerlerini alması gerekmektedir. 
  • -Bu yerleşim düzeni dikkate alınarak oluşturulan isim listesine göre sahneye davet edileceğinizden, sunucuyu dikkatle takip etmeniz ve sadece size ayrılan koltuğa oturmanız beklenmektedir. Bu sıralamayı ve sosyal mesafeyi koruyacak biçimde sahneye çıkmanız Tören akışı ve diplomanızın teslimi için gereklidir. 
  • -Törenin fotoğraf ve video çekimleri profesyonel bir ekip tarafından yapılacaktır.  Fotoğraf, video çekimi vb. amaçla da olsa misafirlerimizin sahne ve sahne çevresinde bulunmaması, kendileri için ayrılan alanda kalması hem sağlık tedbirleri hem de tören akışı bakımından önemlidir.  
  • -Tören günlerini de kapsayacak biçimde, devlet organları tarafından alınacak pandemiye yönelik tüm tedbir ve kararlar Mezuniyet Töreni için de geçerli olacak ve bu kararlar dikkate alınarak tören programında (iptal, erteleme gibi) değişikliklere gidilebilecektir.  

 

  • -İletişim Bilgileri :  0312 586 72 22 - 586 71 88 - 586 71 87